• Detail firmy

Marksys s.r.o.

Základní popis

Průmyslové značení a označování výrobků a dílů. Mikroúder,mikrobod,rycí,vyškrabávací systémy.Dodáváme popisovací a gravírovací lasery,razicí stroje,číslovačky,výroba razníků.

Adresa

Cihlářská 627
344 01 Domažlice

Okres: Domažlice
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26402211

Výrobky, činnosti

Průmyslové značení a označování výrobků a dílů.

Mikroúder,mikrobod,rycí,vyškrabávací systémy.Dodáváme popisovací a gravírovací lasery,razicí stroje,číslovačky,výroba razníků.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 379 778 541
Fax: +420 379 778 540
E-mail: marksys@marksys.cz
WWW: marksys@marksys.cz
WWW: www.marksys.cz

Kontaktní osoba

Radek Bosák - Jednatel

Mobil: +420 602 854 418

PETR JANDA - Jednatel

Další firmy v oboru

Litera Plzeň, s.r.o.

Poskytujeme komplexní vydavatelské služby pro komplexní produkci a distribuci periodik. Zprostředkováváme inzertní a PR plochu v časopisech. Nabízíme služby redigování časopisů včetně kompletního obrazového obsahu.

NICOS, s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávku a potisk obálek, reklamních a firemních tiskovin v malém i velkém rozsahu. Zajišťujeme výrobu potištěných obálek, reklamních a firemních tiskovin, obálek z archu, ofsetový potisk obálek, flexotisk obálek, strojní plnění obálek, personalizaci tiskovin, služby direct mailu apod. Poskytujeme grafické a polygrafické služby.

Beta Ax - výroba reklam

Nabízíme komplexní servis v oblasti reklamy - výrobu reklam, poradenství, pronájem reklamních ploch a další. Věnujeme se fóliové reklamě, světelné reklamě, 3D reklamě. Zaměřujeme se také na focení reklamních materiálů a velkoplošný tisk nebo potisk materiálů. Vytvoříme pro Vás digitální grafiku na míru Vašim požadavkům.