• Detail firmy

Miroslav Friml

Základní popis

Kompletní výroba kovových součástek i povrchová úprava kovů.

Adresa

Drahelická 62/65
288 02 Nymburk

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12521841

Výrobky, činnosti

Kovoobrábění

Kompletní výroba kovových součástek i povrchová úprava kovů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 325 531 094
Mobil: +420 775 355 518
Mobil: +420 602 338 331

Kontaktní osoba

Miroslav Friml - Majitel

Další firmy v oboru

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

Karel Váchal - ZPRACOVÁNÍ NEREZU

Nabízíme kompletní služby v oblasti kovovýroby. Zpracováváme nerezovou ocel a v případě zájmu si můžete vybrat také zpracování oceli a barevných kovů. Vyrábíme například zábradlí, madla, výkladce, brány, ploty, schodiště, interiérové doplňky atd. Jestliže si nevyberete z nabídky, rádi pro Vás produkt vytvoříme na míru.

ZFK - Kovovýroba Příbram

Zhotovujeme kovová vrata, kovová zábradlí, kovová svodidla, kovové mříže, kovové přístřešky, kovová zábradlí, kovové ploty či kovové schodiště. Zabezpečujeme výrobu z nerezové oceli, povrchové úpravy kovů, lehké konstrukce, protihlukové stěny i kompletní odhlučnění prostor a zařízení.