• Detail firmy

Barton Market servis, s. r. o.

Základní popis

Naše firma se zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem spojovacího materiálu v profi i hobby balení. Dodáváme hmoždinky, vruty, šrouby, matice, podložky, šrouby do plechu, nýty, hřebíky, háky, kotvy a další spojovací materiál.

Adresa

Boleslavská 1692 / 79
288 02 Nymburk

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25133691

Výrobky, činnosti

Spojovací materiál

Kontaktní údaje

Telefon: +420 325 515 075
Mobil: +420 602 291 937

Kontaktní osoba

Dr. Ladislav Bydžovský - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Ing. Jiří KOTAČA - Želex

Zabýváme se prodejem speciálních materiálů a materiálů pro železobetonové konstrukce, stavební chemie, materiálem pro kotvení zdiva, výztuže zdiva, plastových a ocelových distančních prvků. Nabízíme nanotechnologie pro betony.

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.

Martin Štrupl

Specializujeme se na ochranu a hydroizolaci železobetonových konstrukcí, střešních parkovišť, teras a balkonů, lávek, jímek a bazénů. Pracujeme s přímopochozí a pojížděnou hydroizolací. Provádíme sanace železobetonových konstrukcí, realizujeme průmyslové podlahy, leštěné betony, broušení betonů a prodej materiálů CPD.