• Detail firmy

IDEA-ENVI s.r.o.

Základní popis

Komplexní služby výpočetní techniky - projekty, systémová integrace, SW

Adresa

VOD Podlesí
757 01 Valašské Meziříčí

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62300270
DIČ:  405-6230 0270
  • Služby

Výrobky, činnosti

Software

vývoj,poradenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 613 711
Mobil: +420 603 868 602
Fax: +420 571 614 669
E-mail: hes@idea-envi.cz
WWW: www.idea-envi.cz

Kontaktní osoba

Ing. Roman Ing. Roman Hesoun - Jednatel

Ing. Radomír Srněnský - Jednatel

Další firmy v oboru

SUMA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti výpočetní i kancelářské techniky. Prodáváme široký sortiment počítačů, notebooků, monitorů, pokladních systémů, telefonů atd. Mezi naše služby jsme zařadili také outsourcing IT, správu sítí, tvorbu www stránek, modernizaci Vaší stávající techniky, 3D tisk a nespočet dalších služeb.

K2 atmitec s.r.o.

Jsme předním výrobcem informačních systémů s letitými zkušenostmi, na trhu působíme téměř 25 let. Díky naší jedinečné 4D filozofii dodáme firmám komplexní ICT řešení na míru, od projektu, přes softwarová a hardwarová řešení, až po cloudové služby. Zaměřujeme se především na vývoj, implementaci a servis Informačního systému K2 a provoz vlastního Datového centra K2.

DIGIS, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkami ucelených řešení v oblasti tvorby GIS - geografických informačních systémů pro všechny úrovně uživatelů - malé obce, města, mikroregiony a další. Poskytujeme odborné služby inženýrské geodezie a komplexní geodetickou činnost. Dodáváme velkoformátové knižní a stolní skenery a archivátory. Zajišťujeme velkoformátové skenování, kopírování i tisk.