• Detail firmy

HAS Energo s.r.o.

Základní popis

Provádíme veškeré elektroinstalace, revize, montáže a údržby elektrických zařízení, strukturované kabeláže, měření a regulace.

Adresa

Šikulova 1226
666 02 Tišnov - Předklášteří

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26882922

Výrobky, činnosti

Elektromontáže

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 213 433
Mobil: +420 608 632 225
E-mail: info@hasenergo.cz
WWW: www.hasenergo.cz

Kontaktní osoba

David Horký - Jednatel

Další firmy v oboru

ELMONT GROUP, a.s.

Nabízíme kompletní řešení pro elektromontáže a elektroinstalace na míru. Projektujeme a realizujeme telekomunikační systémy, bezpečnostní technologie, výstavbu datových sítí, ozvučovací systémy, integrační nadstavbové systémy apod. Provádíme renovace elektroinstalací, diagnostiku termovizí, instalaci kamerových i bezpečnostních systémů.

NavyMax s.r.o.

Zajištění bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP), snižování úrazovosti a předcházení nemocím z povolání dnes patří k základním prioritám každého tržního odvětví. V oblasti BOZP proto nabízíme odbornou prohlídku provozu, vstupní audit, návrh vhodného řešení, kompletní vypracování a cíleně řízené zavedení systému BOZP.

Roman Filip - RFI servis

Činnost naší společnosti je zaměřena na dodávky, montáž a servis vzduchotechnických, klimatizačních a chladících zařízení. Zajišťujeme rovněž revize plynových zařízení. Kompletní informace o službách, které poskytujeme, naleznete na našich webových stránkách.