• Detail firmy

Elgama a spol.

Základní popis

Rekonstruujeme koupelny na klíč. Realizujeme půdní vestavby. Provádíme elektromontážní a vodoinstalační práce. Montujeme zvonky včetně sádrokartonů.

Adresa

M. Gorkého 10
794 01 Krnov

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  42983991

Výrobky, činnosti

Tesařské práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 554 615 955
Mobil: 604 743 384
Mobil: +420 606 280 354
E-mail: elgama@krnov.net
WWW: www.elgama.krnov.net

Kontaktní osoba

Jan Hanes

Telefon: 722 024 445
Další firmy v oboru

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

Regulační technika s. r. o.

Zaměřujeme se na měření, regulace a řízení technologických celků. Zajišťujeme dispečerská pracoviště, kotelny, předávací stanice tepla, alternativní zdroje kompletně dle Vašich požadavků. Nabízíme prodej a servis plynových kondenzačních kotlů především výrobců GEMINOX, BAXI, VIADRUS a HAMWORTHY.

Garant Kontrol, spol. s r.o.

Zajišťujeme elektro projekce, montáž tepelných zdrojů a zařízení, montáž elektrozařízení, prodej a montáž měřící a monitorovací techniky, údržbu a opravy tepelných zdrojů, rozvodů tepla a TUV, revize tlakových a elektrotechnických zařízení, údržbu a opravy elektrických zařízení, provozování tepelných zdrojů.