• Detail firmy

Elgama a spol.

Základní popis

Rekonstruujeme koupelny na klíč. Realizujeme půdní vestavby. Provádíme elektromontážní a vodoinstalační práce. Montujeme zvonky včetně sádrokartonů.

Adresa

M. Gorkého 10
794 01 Krnov

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  42983991

Výrobky, činnosti

Tesařské práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 554 615 955
Mobil: 604 743 384
Mobil: +420 606 280 354
E-mail: elgama@krnov.net
WWW: www.elgama.krnov.net

Kontaktní osoba

Jan Hanes

Telefon: 722 024 445
Další firmy v oboru

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.

Jaroslav Višňovský - Střechy na klíč

Zajišťujeme kompletní střechy na klíč. Realizujeme nové střechy i rekonstrukce a údržbu střech. Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce, izolace plochých střech, vyrábíme klempířské prvky, dodáváme střešní materiály. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich internetových stránkách.

LEDuniversal MARVER STEEL s.r.o.

Provozujeme e-shop s LED osvětlením. Nabízíme LED žárovky, LED pásky, LED moduly, LED diody, LED zářivky, LED panely, LED stropní svítidla, LED stolní lampičky, LED pouliční osvětlení nebo LED průmyslové osvětlení. Prodáváme a montujeme produkty vlastní výroby i produkty jiných výrobních společností.