• Detail firmy

Zdeněk Rozehnal - ERO

Základní popis

Nabízíme servis a prodej pohonů Indramat - zdroje, osové regulátory, motory Indramat. Výroba a prodej logopedické pomůcky Logohelp - digitální přístroj pro reedukaci řeči. Realizujeme montáž optických kabelů, digitální zvonky, kamerové systémy.

Adresa

Brněnská 1256/5
664 34 Kuřim

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  67016171
  • Služby

Výrobky, činnosti

Napájecí zdroje

Provádíme servis

Kontaktní údaje

Telefon: +420 547 216 777
Mobil: +420 608 200 303
E-mail: Rozehnal@rozehnal.net
WWW: www.rozehnal.net

Kontaktní osoba

Zdeněk Rozehnal - Majitel

Mobil: +420 777 366 280
Další firmy v oboru

PENERINI s.r.o.

Jsme brněnská rodinná pražírna kávy. Zaměřujeme se pouze na 100% arabiky. Naší kávou zásobujeme kavárny, restaurace, kanceláře i domácnosti. Prodáváme kávovary včetně příslušenství, mlýnky na kávu, šálky a skleničky a další zboží potřebné pro přípravu kávy. Pořádáme rovněž kurzy a různá školení o kávě.

istG, spol. s r.o.

Zabýváme se kompletním prodejem výrobků pro domácnost a zahradu. Nabízíme širokou škálu zboží do kuchyně, úklidových potřeb, drobných elektrospotřebičů, do koupelny i do dílny. Vybrat si můžete i z výprodeje a akční nabídky. Snažíme se zákazníkům poskytnout ty nejlepší vychytávky a potřeby té nejvyšší kvality za bezkonkurenční ceny.

HYLA Group s.r.o.

Firma HYLA GROUP s.r.o. je výhradním dovozcem a prodejcem přístrojů HYLA do ČR. Provádíme také jejich servis a opravy včetně dodávek náhradních dílů. Přístroje HYLA pracují na principu voda - rotační samočistící separátor. Používají se jako rychlé a důkladné čističky vzduchu a multifunkční vodní vysavače. Nekupujete filtry ani sáčky. Jsou jednoduché, s dlouhou životností kolem 20 let.