• Detail firmy

Milan Zmarzlák

Základní popis

Postavím Vám kamenný krb, zahradní schody, opěrnou zeď, plot, sokl, pilíř, dekorační stěnu, zhotovím dlažbu. Pracuji se všemi druhy přírodního kamene.

Adresa

Školní 344/3
747 23 Bolatice

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  18471536

Výrobky, činnosti

Kamenictví

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 530 240
E-mail: milan@kamenickeprace.cz
WWW: www.kamenickeprace.cz

Kontaktní osoba

Milan Zmarzlák - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Václav Brantál

Poskytujeme kompletní kamenické práce na zakázku. Zhotovujeme hroby a pomníky, kamenné obklady, dlažby, chodníky, obrubníky, kamenné obklady krbů a topných těles, kamenný nábytek, kamenné pracovní desky a sokle pro kuchyň, hřbitovní doplňky a mnoho dalšího. Zajišťujeme také čištění a renovace hrobů. Kompletní informace o našich službách naleznete na našich webových stránkách.

Martin BADURA

Provádíme kamenické práce. Vyrábíme pomníky, náhrobky, okenní parapety, kuchyňské pracovní desky, desky na stoly či bary, umyvadlové desky a další produkty z přírodního i umělého kamene. Opravujeme a renovujeme staré hroby, přebrušujeme pomníky a náhrobky, montujeme pomníkové doplňky (vázy, lampy, dvířka), pískujeme nápisy apod. Dodáváme, stavíme a obkládáme krby. Opravujeme a obkládáme schody.

Zakład Kamieniarsko-Betoniarski ''MIREX'' mgr inż. Mirosław Majorkiewicz

Provádíme kuchyňské a koupelnové desky, parapety, krby, vnitřní podlahy, terasy, portály šachty, prvky zahradní architektury, schody, interiérové ​​a exteriérové ​​materiály: žula, mramor, křemenné konglomerátu. Naše výrobky byly úspěšně dodána a instalována do zemí, jako je Franca, Norsko, Kazachstánu, Itálie a Německa.