• Detail firmy

Pavel Nádvorník

Základní popis

Nabídka zámečnických prací včetně obrábění kovů. Montáž převodových skříní. Výroba příhradových konstrukcí, stožárů a ochozů pro telekomunikační sítě,

Adresa

Staměřice 27
751 25 Staměřice

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62298780

Výrobky, činnosti

Ocelové konstrukce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 581 795 057
Mobil: +420 777 581 795
E-mail: nadvornik-panad@quick.cz
WWW: www.panad.cz

Kontaktní osoba

Pavel Nádvorník - Majitel

Další firmy v oboru

KOVO SKŘIPEC, s.r.o.

Od založení firmy se zabýváme třískovým obráběním železných i neželezných kovů a plastů. Máme široký strojový park s velkým množstvím i atypických nástrojů a příslušenství a tak svým zákazníkům můžeme nabídnout obrábění tvarově velmi složitých i rozměrných součástí. Nabízíme kusovou, malosériovou nebo sériovou výrobu. Výrobu provádíme dle projektové dokumentace nebo vzorového výrobku zákazníka.

UNIOS SERVIS s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej soustruhů SU 50A, SV 18RA po GO. Provádíme generální opravy a modernizace soustruhů a ostatních obráběcích strojů po celé ČR. Specializujeme se na broušení vodících ploch do délky 6500 mm. Dodáváme náhradní díly k obráběcím strojům.

STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.

Nabízíme zakázkovou strojírenskou výrobu velmi širokého rozsahu. Výroba se dělí na zámečnický provoz a na obrobnu. V zámečnickém provoze nabízíme od drobných zámečnických prací až po kompletní stavbu strojů a svařenců do hmotnosti 10 tun. Obrobna disponuje rozsáhlým strojním vybavením od soustruhů, frézek, obráběcích center až po frézky portálové, horizontální vyvrtávačky a svislé soustruhy.