• Detail firmy

Stonework s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme dodávku a montáž prvků z přírodního kamene. Nabízíme žulu, mramor, pískovec, travertin, břidlice, opuku či porfyr.

Adresa

Lipová 551/21
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26218674
Rok založení:  2000
Počet zaměstnanců:  10
  • Služby

Výrobky, činnosti

Obklady a dlažby z přírodního kamene včetně realizace

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 778 012
E-mail: stonework@stonework.cz
WWW: stonework.cz

Kontaktní osoba

Ing. Marek Prachař - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

REKORAB s.r.o.

Nabízíme zednické, malířské, natěračské a sádrokartonářské práce. Provádíme pokládky dlažeb a obkladů, elektroinstalační práce, sádrokartonářské práce, ale i dle Vašich požadavků bourací. Jsme schopni dodat i projektové dokumentace nebo statické posudky.

SBD, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením společnosti je kompletní stavební činnost. Realizujeme výstavbu a rekonstrukce RD a průmyslových objektů, rekonstrukce bytů, revitalizace panelových domů a zateplení fasád. Rekonstruujeme rovněž parovody. Realizujeme projekty dotované z programu "Zelená úsporám", na základě našeho členství v SOD (Seznam odborných dodavatelů). Našimi zákazníky jsou přední české firmy a organizace.

DAVSON PLOTY

Provádíme kompletní servis, dodávku a montáž oplocení na klíč - drátěné oplocení PVC, zinek, dřevěné a průmyslové oplocení, podezdívky, brány na elektrický pohon. Dále dodáme zámkovou dlažbu, okapové chodníky, zámečnické práce, zábradlí, mříže. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na našich internetových stránkách.