• Detail firmy

Mediapool spol. s r.o.

Základní popis

Nabídka strategického plánování, modelování a realizace reklamy. Poskytování webdesignových služeb. Nabídka strategického plánování, modelování a realizace reklamy. Poskytování webdesignových služeb.

Adresa

Prostřední Lánov 300
543 41 Prostřední Lánov

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25959972
DIČ:  CZ25959972

Výrobky, činnosti

Reklama

Kontaktní údaje

Telefon: +420 499 422 144
Fax: +420 499 422 114
E-mail: info@mediapool.cz
WWW: www.mediapool.cz

Kontaktní osoba

RNDr. Petr Srp - Jednatel

Mobil: +420 603 477 402
Další firmy v oboru

ELEKTRO DRAPAČ s. r. o.

Vyrábíme světelné i nesvětelné reklamy, prosvícené LED nebo zářivkami. Naše společnost Vám zajistí vše od návrhu až po finální instalaci, na přání vyřízení potřebných povolení a zajištění dlouhodobého servisu. Světelná reklama je vizitkou Vaší společnosti. Zvedněte si úroveň. Naším hlavním krédem je vysoká kvalita a splnění všech přání zákazníků. Hlavní je pro nás ta největší spokojenost.

Visuo

Vytváříme dokonalé značky, živé identity, vynikající tiskoviny, funkční webové stránky, kreativní reklamní kampaně, PDF katalogy a online marketing.

DaL tisk, s.r.o.

Provozujeme tiskárnu v Brně, která se specializuje na ofsetový tisk. Zaměřujeme se na tisk plakátů, letáků, brožur apod. Zajistíme reklamní tiskoviny a propagační materiály nejen pro firmy z okolí Brna, ale i z celé České republiky. Kontaktujte nás se svými požadavky.