• Detail firmy

ALZIM - Petr Hrnčíř

Základní popis

Zabýváme se výrobou a montáží stavebních hliníkových prvků: okna, dveře, zimní zahrady, střešní okna, automatické dveře, hliníkové fasády, atypické zastřešení bazénů a garážová vrata.

Adresa

Komenského 977
276 01 Mělník

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63846632
DIČ:  CZ700319898

Výrobky, činnosti

Zimní zahrady

Kontaktní údaje

Telefon: +420 608 967 888
E-mail: info@alzim.cz
WWW: www.alzim.cz

Kontaktní osoba

Petr Hrnčíř - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DALION s.r.o.

Naše společnost dodává a montuje vrata, brány, mříže. Nabízíme vrata sekční, rolovací, výklopná, dvoukřídlá; brány otočné, posuvné, s pojezdem; rolovací mříže aj. Poskytujeme kompletní služby, a to od výroby a realizace, až po záruční i pozáruční servis. Naše služby zahrnují i dodání veškerého příslušenství ke garážovým a vstupním systémům. Poradenství je samozřejmostí. Neváhejte nás kontaktovat!

Jiří Minařík

Věnujeme se truhlářské výrobě kuchyní, vestavěného i sektorového nábytku na míru pro firmy i domácnosti. Používáme kvalitní materiály a dbáme na individuální domluvu s každým zákazníkem. Působíme v Kladně a přilehlém okolí.

AUTOFÓLIE LLUMAR

Instalace a prodej protislunečních, bezpečnostních, termoizolačních a matových autofólií na autoskla a fólií na skla budov. Za několikaletou praxi jsme zrealizovali instalaci protislunečních a bezpečnostních fólií na několik tisíc automobilů. Více informací o našich produktech včetně ceníku naleznete na stránkách firmy.