• Detail firmy

AP stolářství s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme a dodáváme celodřevěné, překližkové a kartonové přepravní bedny, obaly, boxy a kontejnery. Výroba atypických rozměrů.

Adresa

Pahrbek 735
763 61 Napajedla

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25538381

Výrobky, činnosti

Dřevěné obaly - bedny

Přepravní bedny, boxy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 942 317
Mobil: +420 602 564 824
E-mail: apstolarstvi@apstolarstvi.cz
E-mail: apstolarství@volny.cz
WWW: www.prepravnibedny.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Tomešek - Majitel

Mobil: +420 602 564 823

Antonín Kaštánek - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Truhlářství Pavel Wagler

Na pile v Jiřetíně pod Bukovou Vám, kromě prodeje dřeva v různých formách: trámy, prkna, fošny, latě atd., nabízíme také zpracování Vámi dovezeného materiálu (maximální délka 10,5 m) a drobné tesařsko-truhlářské práce. Věnujeme se výrobě pergol, altánů, střešních vazeb, obložení domů, vrat, plotů, zahradního nábytku a dalších výrobků dle Vašeho přání.

Václav Kaleja

Věnujeme se výrobě, výkupu, prodeji a opravám palet. Vyrábíme rovněž atypické palety. Díky použitému materiálu garantujeme, že naše palety splňují všechny předepsané normy. Nabízíme kvalitní palety za výhodné ceny, poskytujeme množstevní slevy. V případě zájmu Vám zajistíme i dopravu palet. Vaše nepotřebné palety vykoupíme a poškozené palety opravíme. Naší novinkou je výroba paletového nábytku.

LIFASTAV, spol. s r.o.

Nabízíme zahradní nábytek, houpací sítě, ratanový, kovový nebo dřevěný zahradní nábytek, zahradní grily a další. Věnujeme se realizaci zděných staveb, projekční činnosti, dřevostavbám, fasádám a zateplení, zahradnickým službám - zakládání a údržbě trávníků nebo živých plotů, elektroinstalaci, klempířským a pokrývačským pracím. Zdarma poskytujeme rozpočty při realizaci naší firmou.