• Detail firmy

AQUA PROCON, s.r.o. - středisko Olomouc

Adresa

Kosmonautů 6a
772 11 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46964371

Výrobky, činnosti

Projekce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 585 241 248
Mobil: +420 605 204 433
Fax: +420 585 241 248
E-mail: jaromir.koupan@aquaprocon.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jaromír Koupán

Další firmy v oboru

TENZOVÁHY, s.r.o.

Váhy silniční, přejezdové váhy, váhy mostové, váhy mobilní, dynamické váhy, váhy pro nakladače. Dynamické vážení za nízkých (LSWIM) i vysokých rychlostí (HSWIM), měření dopravního zatížení komunikací, automatizace vah. Vlastní vývoj, výroba a servis.

Elmar group s.r.o.

Zabýváme se prodejem kvalitního zařízení pro měření a regulaci vytápěcích, chladících a vzduchotechnických zařízení. Zajišťujeme prodej a servis tepelné a chladící technologie. Nabízíme plynové kotle, elektrokotle, zařízení pro vytápění průmyslových hal, vzduchotechnické jednotky, mrazící boxy, tepelné výměníky apod. Zabezpečujeme precizní servis plynových kotlů, mrazících boxů apod.

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.