• Detail firmy

AVALON s.r.o.

Základní popis

Dovoz a prodej požární signalizace, montáž a servis eps. Projekce slaboproudých rozvodů. Zřizování, montáž a údržba telekomunikačních zařízení.

Adresa

Rokycanova 18/279
130 00 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63978865
DIČ:  CZ63978865

Výrobky, činnosti

Požární signalizace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 592 666
Mobil: +420 724 742 115
E-mail: machacek@avalon.cz
E-mail: info@avalon.cz
WWW: www.avalon.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ivan Macháček - Jednatel

Další firmy v oboru

Miloslav Nevečeřal

Zabýváme se projekcí a montáží zabezpečovacích systémů proti vloupání, protipožárních systémů, slaboproudých zařízení, domovních telefonů či videotelefonů. Provádíme výchozí a pravidelné revize elektra. Realizujeme výstavbu STA rozvodů a rozvodů pro telefon a internet.

MACOM SECURITY spol. s r.o.

V současné době firma nabízí komplexní ochranu majetku - zabezpečovací systémy (EZS), elektrické požární systémy (EPS), kamerové systémy (CCTV), kvalitní systémy pro kontrolu vstupu a docházky a systémy domácích telefonů a videotelefonů. Poradenství a prvotní návrh řešení je zdarma. Nabízíme komplexní služby, od návrhu, projektu, montáže, revize i následný servis.

ELSECCO - Electronic Security & Consulting s.r.o.

Nabízíme elektrické zabezpečovací systémy EZS, kamerové systémy CCTV, systémy kontroly vstupu ACCESS, elektrické požární signalizace EPS, domácí telefony a ochranu obvodu. Dodáváme monitorovací kamerové systémy, poplašné systémy, venkovní bezpečnostní kamery, identifikační přístupové systémy, tísňové systémy, protipožární zabezpečení staveb, systémy evidence docházky apod.