• Detail firmy

BIZETT CZ s.r.o.

Základní popis

Vítejte Naše společnost nabízí kompletní služby v oblasti výroby a dodávek dopravního značení. Dlouholetá zkušenost v oboru nám dává možnost nejen dodat výrobky ale poskytnout kvalitní podporu svým zákazníkům

Adresa

Zdětín 4
294 71 Benátky nad Jizerou

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26727692
DIČ:  CZ26727692

Výrobky, činnosti

Dopravní značky a nápisy

Kontaktní údaje

Mobil: +420 326 316 871
Mobil: +420 603 543 872
E-mail: info@bizett.cz
WWW: www.bizett.cz

Kontaktní osoba

Ing. Václav Kavalír - Jednatel

Jan Kavalír - Jednatel

Mobil: +420 603 543 872
Další firmy v oboru

LGP parking & storage s.r.o.

Naše společnost se zabývá výrobou, dodávkami a servisem automatických a mechanických nadzemních a podpovrchových parkovacích systémů na míru. Parkovací systémy zajišťují bezpečné, ekonomické, ekologické i rychlé zaparkování automobilů všude tam, kde je nedostatek místa. Dovolují vytvořit nová parkovací místa v nevyužitých podzemních prostorách, kam se vozidla obvyklým způsobem vůbec nedostanou.

NILINE - bezpečnostní značení podlah

Nabízíme bezpečnostní, podlahové a dopravní značení či povrchové úpravy podlah. Provádíme značení trvalé pomocí akrylátových nebo epoxidových barev či provizorní pomocí pásek.

VYKY-DZ s.r.o.

Zajišťujeme pronájem dočasného dopravního značení po celé ČR, po Praze nabízíme dopravu ZDARMA. Dočasné dopravní značení nabízíme pro komunikace, průmyslové areály, obchodní zóny apod. V nabídce naleznete dočasné dopravní značení, svislé dopravní značení, vodorovné dopravní značení a příslušenství. Poskytujeme rovněž pronájem semaforů a mobilních zábran.