• Detail firmy

Milan Houžvička

Základní popis

Provádíme realizace domů na klíč, kompletní i částečné rekonstrukce domů a bytů, opravy a zateplení fasád, montáž sádrokartonu, zednické a obkladačské práce. Dále nové střechy na klíč i jejich rekonstrukce, výstavba .

Adresa

Lipová 34/VI
290 01 Poděbrady

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61907227
DIČ:  CZ5810130106

Výrobky, činnosti

Střešní konstrukce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 325 615 687
Mobil: +420 777 884 457
Mobil: +420 602 856 233
E-mail: houdel@seznam.cz
WWW: www.stavby-podebrady.cz

Kontaktní osoba

Milan Houžvička - Majitel

Další firmy v oboru

Martin Štrupl

Specializujeme se na ochranu a hydroizolaci železobetonových konstrukcí, střešních parkovišť, teras a balkonů, lávek, jímek a bazénů. Pracujeme s přímopochozí a pojížděnou hydroizolací. Provádíme sanace železobetonových konstrukcí, realizujeme průmyslové podlahy, leštěné betony, broušení betonů a prodej materiálů CPD.

AA IRON s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu přívěsů, vozíků, lodních přívěsů na zakázku. Zajišťujeme stavební zámečnické práce. Zhotovujeme zábradlí, schody, ocelové konstrukce, nosné prvky, ocelové výměty apod. Specializujeme se na výrobu posuvných a křídlových bran včetně dodání elektrického pohonu. Zabýváme se realizací plechové střechy a zakázkové výroby přístřešků.

Truhlářství Vavřík, s.r.o.

Nabízíme zakázkové tesařské práce a výrobu truhlářských výrobků. Realizujeme stavbu zahradních domků, pergol a altánů, vestavěné skříně, zakázkový interiérový nábytek, výrobu schodů na míru, výrobu kompletní střechy, výrobu dřevěných polic, regálů a stolů a také nejrůznější dřevěné výrobky na zakázku. Specializujeme se na renovace starého nábytku.