• Detail firmy

Lukáš Krejný - PŠTROSÍ FARMA STUDÁNKA

Základní popis

Prodej pštrosího masa, vajec, kůže, peří a živých pštrosů. Zásobujeme restaurace pštrosím masem. Vykupujeme živé jateční pštrosy a kůže.

Adresa

Židovice 5
411 83 Židovice

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  68280017
DIČ:  CZ7906202942

Výrobky, činnosti

Chov pštrosů

prodej pštrosích kůží ,vejcí,peří

Kontaktní údaje

Telefon: +420 412 871 037
E-mail: krejný@iol.cz
WWW: www.pstrosifarma.cz/

Kontaktní osoba

Krejný - Majitel

Další firmy v oboru

PROAGRO Nymburk a.s.

Společnost se zabývá chovem zvířat. Provozuje farmy pro chov prasat a drůbeže ve čtyřech krajích: Středočeském, Ústeckém, Královéhradeckém a Zlínském. Společnost má více než třicetiletou tradici a její vznik se váže s myšlenkou koncentrace a specializace živočišné výroby. Nabízí chovatelství a kompletní potřeby pro chov. Navštivte naše webové stránky kde naleznete všechny chovatelské farmy.

LAMITEX Vyhnal s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu ze sklolaminátů, termoplastů a oceli. Naší specializací je individuální a společné venkovní ustájení telat. Dále vyrábíme sklolaminátová sila, požární nádrže, větrací štěrbiny, jímky, kafilerní boxy, nádrže pro rybáře apod. Kompletní výrobní program naleznete na našich webových stránkách.

Luděk Neubauer - Zahradnictví

Zabýváme se prodejem balkonových květin, letniček a sadby zeleniny. V létě a na podzim pěstujeme a prodáváme odrůdy chryzantém, vřesů a dalších dekorativních sezónních rostlin. Dodáváme květinovou výzdobu do firem, hotelů i restaurací. Další naší činností je chov a prodej akvarijních rybek a realizace akvárií.