• Detail firmy

KOZOLUPSKÁ PILA s.r.o.

Základní popis

Dřevo a řezivo pro stavby. Pila nabízí výrobu a prodej stavebního řeziva. Vysušené truhlářské řezivo - dub, buk, smrk a borovice. Máme stavební dřevo na krovy, trámy, fošny, prkna, palubky, latě, pořez kulatiny. Dřevěný materiál na podlahy a obklady.

Adresa

Skupova 19
330 32 Kozolupy

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45358214
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Truhlářské řezivo

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 922 024
Mobil: +420 602 414 155
E-mail: kozolupskapila@volny.cz

Kontaktní osoba

Daniel Vild - Jednatel

Telefon: 602 414 155
Další firmy v oboru

SEDRA-TOOLS s.r.o.

Nabízíme strojírenskou výrobu, výrobu ozubených kol a hřebenů , různých upínacích a montážních přípravků. Zaměřujeme se jak na dodávky nízkosériových či kusových dílů a sestav pro obráběcí stroje a ostatní produkty. Dodáváme jak jednotlivé součásti, tak i montované celky a sestavy. Neváhejte nás navštívit.

Pila Nepomuk, s r.o.

Nabízíme výrobu a prodej stavebního řeziva. Náš sortiment zahrnuje krovy, fošny, hranoly, palivové odřezky, latě, prkna. Cílem je spokojenost zákazníků, snažíme se Vám maximálně vyjít vstříc. Objednejte si u nás atypické rozměry dřeva i řeziva, impregnaci nebo dopravu po celé České republice. Těšíme se na Vás.

Bech-Akku-Power baterie s.r.o.

Nabízíme vývoj, výrobu a prodej akumulátorů Ni-Cd, Ni-MH a Li-Ion, nabíječek akumulátorů, montážních svítilen a různých elektronických modulů. Provádíme odborné repase akumulátorů.