• Detail firmy

Česko-slezská výrobní, a.s.

Základní popis

Výroba obytných a sanitárních kontejnerů a objektů složených z kontejnerových modulů.

Adresa

Nerudova 437
793 76 Zlaté Hory

Okres: Jeseník
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25870599

Výrobky, činnosti

Autodoprava

Kontaktní údaje

Telefon: 584 487 411
Mobil: +420 603 575 023
E-mail: zacek@csv.cz
WWW: www.csv.cz

Kontaktní osoba

Josef Žáček - Předseda představenstva

Kamil Žáček

Další firmy v oboru

STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.

Nabízíme zakázkovou strojírenskou výrobu velmi širokého rozsahu. Výroba se dělí na zámečnický provoz a na obrobnu. V zámečnickém provoze nabízíme od drobných zámečnických prací až po kompletní stavbu strojů a svařenců do hmotnosti 10 tun. Obrobna disponuje rozsáhlým strojním vybavením od soustruhů, frézek, obráběcích center až po frézky portálové, horizontální vyvrtávačky a svislé soustruhy.

C + W výroba trubek s.r.o.

Nabízíme zakázkovou výrobou bezešvých trubek atypických rozměrů z neželezných kovů. K výrobě využíváme především mosaz a měď. Vyrábíme měděné trubky, mosazné trubky, měděné i mosazné profily čtvercové, oválné, obdélníkové dle dodané dokumentace.

KOVO SKŘIPEC, s.r.o.

Od založení firmy se zabýváme třískovým obráběním železných i neželezných kovů a plastů. Máme široký strojový park s velkým množstvím i atypických nástrojů a příslušenství a tak svým zákazníkům můžeme nabídnout obrábění tvarově velmi složitých i rozměrných součástí. Nabízíme kusovou, malosériovou nebo sériovou výrobu. Výrobu provádíme dle projektové dokumentace nebo vzorového výrobku zákazníka.