• Detail firmy

Triáda realitní kanceláře s.r.o.

Adresa

Jindřicha z Lipé 124
470 11 Česká Lípa

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27476227

Výrobky, činnosti

Realitní kanceláře

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 141 422
Mobil: +420 774 141 433
E-mail: simsa@triada-reality.cz
WWW: triada-reality.cz

Kontaktní osoba

Libor Šimsa

Zařazení v katalogu

Pobočky

TRIÁDA realitní kanceláře s.r.o.
Jiráskova 133
511 01 Turnov

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika
Další firmy v oboru

DAICH spol. s r. o.

Společnost se zabývá stavební činností. Při realizaci staveb klademe důraz na minimalizaci vlivu stavebních prací na životní prostředí. Nabízíme zhotovení zemních protlaků a podvrtů pod komunikacemi, beranění štětových stěn a další. Dále zajišťujeme nakupování kovového odpadu od firemních zákazníků a provozujeme recyklační dvůr. Najdete nás v Táboře. Jsme tu pro Vás.

SIN spol. s r.o.

Specializujeme se na inženýrskou, projektovou i realizační činnost v investiční výstavbě včetně činnosti BOZP. Nabízíme služby inženýringu a projektování ve stavebnictví, provádění staveb a také investiční činnosti ve stavebnictví. Realizujeme kompletní stavby na klíč.

iReality, s.r.o.

Zprostředkováváme pronájem a prodej nemovitostí. Zajišťujeme dlouhodobý i krátkodobý pronájem bytů, rodinných domů, nebytových prostor, pozemků. K prodeji nabízíme byty, rodinné domy, rekreační objekty, činžovní domy, nebytové prostory, pozemky. Poskytujeme právní servis v oblasti realit. Chcete prodat nebo pronajmout Vaši nemovitost? Neváhejte a kontaktujte nás. Garantujeme 100% spokojenost.