• Detail firmy

Vlastimil Marvánek

Základní popis

Vykupujeme sběrový papír, železný šrot, barevné kovy, PE folie a EUR palety. Prodej s dopravou – písek, zemina, beton a štěrk. Odvážíme odpady i sutě. Svoz autem s kontejnery a hydraulickou rukou, autodoprava. Vysokozdvižný vozík, autováha 30t.

Adresa

Polabská 1
196 00 Praha 9 - Miškovice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47130610

Výrobky, činnosti

Kovový odpad - výkup

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 472 238
Fax: +420 283 930 025
E-mail: marvanek.v@seznam.cz

Kontaktní osoba

Vlastimil Marvánek - Majitel

Další firmy v oboru

Aston - služby v ekologii s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti ekologie. Provádíme likvidace nebezpečných odpadů, azbestu i recyklaci druhotných surovin. Zajišťujeme čištění kanalizace, revize jímek a nádrží, sanace a rekultivace starých zátěží.

Jaroslav Burdych

Věnujeme se výkupu cínu, cínových slitin, stěrů a odkapů. Veškeré slitiny cínu vykupujeme jakožto i další kovy například: železo, litina, měď, mosaz, hliník, bronz, zinek, barevné kovy a další. Po telefonické dohodě nabízíme odvoz a demontáž technologických celků a rozpalování materiálu u zákazníka.

Petr Fibiger

Naše společnost zajišťuje likvidaci odpadu a odvoz suti. Zabýváme se rovněž vyklízením objektů a pozůstalostí. Pracujeme rychle a spolehlivě, požadavky zákazníků řešíme individuálně. Potřebujete-li vyklidit nemovitost či odvézt odpad, neváhejte nás kontaktovat!