• Detail firmy

BAGHIRRA s.r.o.

Základní popis

Dodávky a instalace fotovoltaických systémů na klíč. Výroba přístrojů pro měření čistoty ovzduší, metereologické systémy, detekce plynů v průmyslových provozech. Sběr, přenos a zpracování dat.

Adresa

Vítkova 262/4
186 00 Praha 8 - Karlín

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27073823
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Měření a regulace (MaR)

Dodávky a instalace fotovoltaických systémů na klíč.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 810 321
Mobil: +420 777 575 333
Fax: +420 224 819 409
E-mail: penkava@baghirra.cz
WWW: www.baghirra.cz

Kontaktní osoba

Bohumil Pěnkava - Jednatel

Další firmy v oboru

TZB PRO klimatizace s.r.o.

Zajišťujeme prodej a montáž rekuperačních jednotek - tepelných čerpadel a klimatizací. Dodáváme klimatizace mobilní, nástěnné, podstropní, kazetové split jednotky a parapetové jednotky. Tepelná čerpadla nabízíme vzduch - vzduch, vzduch - voda nebo země - vzduch - voda. Provádíme pravidelný servis a revize.

MEGATRON, s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a distribuci komponentů pro automatizaci. Součástí našeho sortimentu jsou přesné potenciometry, snímače polohy, enkodéry, inkrementální čidla. Nabízíme také joysticky, průmyslové klávesnice nebo průmyslové a přenosné tiskárny. Máme širokou nabídku plastových konstrukčních dílů a zaměřujeme se také na snímače a kalibrátory tlaku.

Milan Mašek - instalatérské potřeby, s.r.o.

Provádíme veškeré instalatérské práce. Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej instalatérských a topenářských potřeb. V naší nabídce nalezete nářadí, které rovněž půjčujeme, dále pak armatury, potrubí, tvarovky, sanitu a jiné zařizovací předměty. Zakoupené zboží Vám po domluvě přivezeme, v případě zájmu zprostředkujeme revizi či projekci. Poradenství při výběru materiálu je samozřejmostí.