• Detail firmy

Diesel Plus a.s.

Základní popis

Nezávislý prodejce a distributor motorových, převodových a průmyslových olejů a maziv, autokosmetiky.

Adresa

Ústecká 1918/95
405 02 Děčín V - Rozbělesy

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25423789
DIČ:  CZ25423789
Rok založení:  2000

Výrobky, činnosti

Nemrznoucí směsi

Kontaktní údaje

Telefon: +420 412 530 386
Mobil: +420 728 984 516
E-mail: gregorova@dieselplus.cz

Kontaktní osoba

Ladislava Gregorová

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KERA v.o.s.

Koupelnové studio Teplice. Zabýváme se velkoobchodním prodejem zařizovacích předmětů koupelen. Prodáváme zdravotnickou keramiku, sprchové kouty, vodovodní baterie, vany, koupelnové doplňky a nábytek JIKA, LAUFEN a ROCA, dřezy, sanitární systémy, obklady a dlažby. Zajišťujeme komplexní služby, od 3D návrhů na počítači až po dodávku zboží a materiálu s vlastní dopravou.

LOGUP, spol. s r.o.

Firma je autorizovaným distributorem firmy SKF. Firma byla založena v roce 1992 jako velkoobchod a maloobchod s ložisky a souvisejícími produkty. Naše firma nabízí těsnění, ložiska, maziva, lepidla a tmely, nářadí, pojistky a pístní kroužky a speciální přísady do motorových paliv a olejů. Pro kompletní seznam našeho sortimentu navštivte naše webové stránky. Budeme se těšit na vzájemnou spolupráci.

CHEMCAR s.r.o.

Prodej autokosmetiky, autochemie, technických produktů, provozních kapalin, olejů, maziv a příslušenství pro mycí linky, samoobslužné mycí boxy, servisy, bazary, autosalony atd. Naše produkty jsou šetrné k životnímu prostředí a naleznete u nás i čističe bez obsahu NTA.