• Detail firmy

EKOM CZ a,s,

Základní popis

Provoz skladu s nebezpečným odpadem. Nabídka poradenství v oblasti ochrany životního prostředí. Nabídka odstranění odpadů, mobilního sběru, biodegradace a poradenství v oblasti životního prostředí.

Adresa

Průmyslová 1475
105 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26462061
Rok založení:  2000
Počet zaměstnanců:  50
Roční obrat:  25000000

Výrobky, činnosti

Deratizace (hubení hlodavců)

Kontaktní údaje

Telefon: +420 266 315 230
Mobil: +420 724 570 502
E-mail: info@ecomcz.com
WWW: ekomcz.com

Kontaktní osoba

Ing. Karel Haas

Bohumír Andrýsek - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

Josef Zeithamer

Specializujeme se na výkup železa, barevných kovů, elektronického a počítačového šrotu a papíru za vysoké ceny. Záleží nám na Vaší spokojenosti. Garantujeme vstřícný přístup, rychlé jednání, včasné vyplácení peněz na Váš účet a přesné vážení sběrných surovin.

EKORA s.r.o.

Specializujeme se na průzkumné a monitorovací práce jako jsou povrchové odběry vzorků, podzemní odběry vzorků, odběry vzorků podzemní vody, odběry vzorků zeminy apod. Realizujeme sanace ekologických zátěží, ekologické odborné posudky a audity včetně analýzy rizik, hydrogeologické a geologické posudky, posuzování vlivů na životní prostředí a zpracování povodňových plánů.

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.