• Detail firmy

Z.K. TECHNIK s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme obrábění kovu. Nabízíme slévárénské a kovové modely a modely z licích pryskyřic

Adresa

Strašice 669
338 45 Strašice

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26346311

Výrobky, činnosti

Obrábění kovů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 371 764 333
Fax: +420 371 764 334
E-mail: zd.karasek@seznam.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Karásek - Jednatel

Mobil: +420 604 206 734
E-mail: zd.karasek@seznam.cz
Další firmy v oboru

Teamtec s.r.o.

TEAMTEC poskytuje širokou škálu standardních nástrojů pro obrábění, jakož i speciální zakázkové nástroje. Jsme připraveni řešit vaše problémy a plnit vaše požadavky. Prodej kleštin Schaublin, vodících pouzder Walter Dunner, kleštin do vícevřetenových automatů, kleštin na míru, kalibrů Courcelle-Gavelle, nástrojových držáků. Navštivte naše webové stránky kde se dozvíte kompletní nabídku.

KOVOVÝROBA FEJSAL

Zabýváme se svařováním ocelových, nerezových a hliníkových konstrukcí a obráběním na CNC i klasických strojích. Naše výrobky nachází využití v různých odvětvích průmyslu, především v energetice a strojírenství, ale i v stavebnictví, vyrábíme např. stavební dílce na balkony. Zakázky realizujeme buď dle dokumentace zákazníka, nebo zajistíme projekt na klíč ve spolupráci s projekční kanceláří.

KOVO - HOLUB Nepomuk s.r.o.

Zabýváme se komplexní kovovýrobou dle požadavků zákazníka. Provádíme zámečnické a svářečské práce. Vyrábíme železné a hliníkové kontejnery a pevné nástavby nákladních automobilů. Disponujeme výrobními halami s kvalitním vybavením, kontaktuje nás a domluvíme se na Vašich požadavcích.