• Detail firmy

Fitness Line

Základní popis

Výroba a prodej posilovacího vybavení pro domácí i profesionální použití. Návrhy a realizace domácích, klubových a hotelových fitcenter

Adresa

Chaloupky 15
768 61 Bystřice pod Hostýnem

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61612367

Výrobky, činnosti

Posilovací stroje

Kontaktní údaje

Fax: +420 573 378 863
E-mail: info@fitnessline.cz
E-mail: pospisil@fitnessline.cz
WWW: www.fitnessline.cz

Kontaktní osoba

Dušan Pospíšil - Majitel

Mobil: +420 776 790 375
E-mail: pospisil@fitnessline.cz
Další firmy v oboru

diving4luck - Pavel Krs

Zabýváme se prodejem potápěčského vybavení a provozujeme potápěčskou školu. Další naší činností je práce pod vodou, především vyhledání a vylovení předmětů z vody, z hloubky až do 20 m a 10 kg váhy předmětu. Provádíme rovněž kontrolu trupu lodi, příp. nafocení závad. Ostatní služby po individuální dohodě.

Boháček-sport.cz s.r.o.

Zabýváme se výrobou a dodávkou sportovních dresů, sportovního oblečení a termoprádla. Jsme oficiálním výrobcem CCM. Dodáváme fotbalové dresy, hokejové dresy, cyklistické dresy, termoprádlo, dresy na rugby, motokrosové dresy, oděvy pro volný čas či pro reklamní účely. Nabízíme výrobu sportovního oblečení a sportovních dresů na zakázku z těch nejkvalitnějších materiálů a potiskem dle přání klienta.

Stanislav Plechl

Specializujeme se na prodej oční optiky. V e-shopu nabízíme brýle, lupy, sluneční či dioptrické brýle, roztoky, dalekohledy, divadelní kukátka, čočky minerální i plastové.