• Detail firmy

Zdeněk Tihelka - Prospekta

Základní popis

Výroba a montáž ocelových konstrukcí, vazníků, plošin, opláštění a zastřešení budov. Polykarbonátové světlíky. Vyrábíme přístřešky, terasy, vrata, dveře, schodiště, zábradlí, mříže. Brány včetně pojízdných, oplocení, kotce. Vzduchotechnika.

Adresa

Bludovice 135
741 01 Nový Jičín

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  15467732

Výrobky, činnosti

Kovovýroba

Kontaktní údaje

Telefon: +420 556 702 342
Mobil: +420 603 273 404
Fax: +420 556 702 342
E-mail: tihelka.prospekta@iol.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Tihelka - Majitel

Telefon: 603 273 404
E-mail: tihelka.prospekta@iol.cz
Další firmy v oboru

Mi-Tec CZ s.r.o.

Zabýváme se výrobou ocelových konstrukcí, pásových dopravníků, ocelových sil a ocelových zásobníků apod. Zajišťujeme kompletní návrh aspirační sítě. Dodáváme zařízení pro sušení sypkých materiálů. Provádíme zemní, výkopové, svahové a montážní práce. Poskytujeme pronájem vysokozdvižné pracovní plošiny či bagru.

Rychmont-stav s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti kovovýroby, zámečnictví a stavitelství. Vyrábíme zábradlí, provádíme pokládku zámkové dlažby a plovoucích podlah, rekonstruujeme bytová jádra.

HV Výtahy s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti výroby, modernizace a servisu výtahů, zdvihacích plošin a zařízení. Provádíme CNC obrábění a svařování. Nabízíme zakázkovou výrobu výtahů, plošin, výtahových komponentů, konstrukcí a jiných zámečnických prvků. Výtahy a zdvihací plošiny také modernizujeme. Nabízíme komplexní servisní činnost výtahů. Disponujeme moderním fiber vláknovým laserem pro přesné řezání kovů.