• Detail firmy

BRENUS s.r.o.

Základní popis

Dodáváme dřevařské polotovary - spárovky, lepené hranoly a dřevo - dub, buk, smrk, borovice, ořech, javor, jasan, třešeň, americké a exotické dřeviny.

Adresa

Polešovice 749
687 37 Polešovice

Okres: Uherské Hradiště
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26882710
DIČ:  CZ26882710
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Spárovky, spárovka

Kontaktní údaje

Telefon: +420 572 540 262
Mobil: +420 605 592 089
Fax: +420 572 540 261
E-mail: brenus@brenus.cz
WWW: www.brenus.cz

Kontaktní osoba

Silvie Lehkoživová

E-mail: lehkozivova@brenus.cz

Jiří Svoboda - Jednatel

E-mail: svoboda@brenus.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Michal LUKÁŠ

Specializujeme se na výrobu a montáž posuvných brán ručně i dálkové ovládaných včetně dodání komponentů. Dále se zabýváme zámečnictvím a svařováním, součástí našich služeb je i výroba kovového zábradlí a schodišť. Provádíme rovněž malířské a natěračské práce. Máte-li zájem o orientační cenovou nabídku, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poradíme.

Josef Rytíř - Dřevovýroba

Provádíme zpracování borové a smrkové kulatiny. Zabýváme se výrobou palivového dřeva a prodejem palet, beden, stavebního řeziva - fošny, hranoly a latě pro Vaši stavbu. Naším cílem je spokojenost zákazníků, proto věnujeme velkou pozornost Vašim individuálním potřebám. Nabízíme truhlářskou a paletářskou výrobu za přijatelné ceny. Věříme, že budete spokojeni.

HOBLÍK A PILKA, Nábytek na zakázku s.r.o.

Zabýváme se výrobou nábytku a bytových doplňků na zakázku. Vyrábíme originální nábytek dle individuálních požadavků zákazníka. K výrobě nábytku používáme běžné i exotické dřeviny, kombinujeme široké spektrum materiálů. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy a renovace starožitného nábytku. Kromě nábytku vyrábíme také dřevěná schodiště, dveře, pergoly aj. Spolupracujeme s partnerskými firmami.