• Detail firmy

Jiří Zavadil

Základní popis

Velkoobchodní prodej hygienických, kancelářských a balicích papírů a materiálů. Nabídka čisticích, desinfekčních a úklidových prostředků.

Adresa

Červená Řečice 325
394 46 Červená Řečice

Okres: Pelhřimov
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68544898

Výrobky, činnosti

Papírové ručníky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 565 325 939
Fax: +420 565 333 233
E-mail: zavadil@papiry.eu
E-mail: paper.jzavadil@worldonline.cz
WWW: www.papiry.eu

Kontaktní osoba

Jiří Zavadil - Majitel

Telefon: +420 602 167 855
E-mail: zavadil@papiry.eu

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

BRASSICA - PAP s.r.o.

Naše firma se věnuje výrobě a prodeji toaletního papíru. Vyrábět jsme začali v roce 1998 a výrobky jsou dodnes zaregistrovány pod značkou Flowers. U nás nakoupíte veškeré hygienické potřeby a to od papírových kapesníků až po zásobníky a dávkovače. Prodáváme také papírové ručníky, dekorativní svíčky a zajišťujeme vše pro dámskou hygienu. Našim cílem je ucelenost, kvalita a spokojenost klientů.

TERRA VIVA s.r.o.

Firma TERRA VIVA s.r.o. se zaměřuje na dovoz a distribuci kvalitní certifikované biokosmetiky značek Logona, Sante, Fitne, aquabio a Palmea. Nabízíme dekorativní kosmetiku, květové esence, přírodní potravinové doplňky, přírodní kosmetiku pro přecitlivělou pleť a aknózní pleť, zásadité výrobky, přírodní zubní gely a zubní krémy, přírodní tuhá mýdla, přírodní purifikanty, přírodní parfémy apod.

Velkoobchod Vítovec s.r.o.

Nabízíme velkoobchodní prodej kancelářských potřeb, obalového materiálu, drogerie, úklidových prostředků, pracovních ochranných pomůcek, výtvarných a školních potřeb.