• Detail firmy

ARES GROUP s.r.o.

Základní popis

Bezpečnostní agentura s dlouholetou praxí nabízí bezpečnostní služby a systémy, recepční služby, fyzická ostraha objektů, hotelová ostraha, zabezpečení TV natáčení i filmů, reklamních, zábavných, sportovních akcí.

Adresa

Libušská 189/12
142 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25790668
DIČ:  CZ25790668

Výrobky, činnosti

Ochrana majetku a osob

Kontaktní údaje

Telefon: +420 244 403 033
Mobil: +420 602 237 292
Fax: +420 244 403 033
E-mail: security@ares-group.cz
WWW: www.ares-group.cz

Kontaktní osoba

Karel Kopecký - Majitel

Další firmy v oboru

ANFIT s.r.o.

Vyrábíme zařízení pro ochranu informací, realizujeme komplexní zabezpečení místností. Dodáváme komplexní systémy i individuální licence pro šifrování mobilní komunikace. Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem elektronických zabezpečovacích systémů, elektronické požární signalizace, kamerových systémů, přístupových a docházkových systémů. Nabízíme termovizní měření pro kontrolu zateplení.

K+D Praha, s.r.o.

Naše společnost se věnuje kompletním úklidovým pracím a údržbě zeleně. Nabízíme pravidelné i jednorázové úklidy v nočních hodinách a údržbu zeleně dle požadavku klienta. Jde hlavně o sekání travních porostů, křovin, rizikové kácení stromů, atd. Při úklidu je zajištěno i čištění podlahy s pokládkou vosku. Zajistíme Vám zabezpečení staveniště i včetně její ostrahy. Zajišťujeme postavební úklidy.

ZZ Star, s.r.o.

Poskytujeme bezpečnostní, detektivní a úklidové služby pro soukromou a firemní klientelu. Provozujeme hromadné garáže s nepřetržitou ostrahou. Provádíme stavební dokončovací práce včetně úklidu prostor, a to vnitřních i venkovních. Nabízíme služby technické správy nemovitostí včetně ostrahy objektů. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy kanceláří a budov.