• Detail firmy

BETON HRONEK s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme betonové směsi a betonové výrobky: šalovací, nosné tvárnice, příčkovky, betonové cihly, stropní vložky, nosníky, PZD desky.

Adresa

Ledenice 23
370 06 Ohrazeníčko

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26066084
  • Služby

Výrobky, činnosti

Betonové směsi

Kontaktní údaje

Telefon: +420 387 995 559
Mobil: +420 602 431 413
E-mail: beton.hronek@iol.cz
WWW: web.iol.cz/jvp

Kontaktní osoba

Ing. Josef Hronek - Majitel

Telefon: +420 602 431 413
Další firmy v oboru

HB BETON s.r.o.

Společnost HB BETON s.r.o. nabízí široké spektrum výrobků z betonu. Dodáváme transportbeton, zámkovou betonovou dlažbu, betonové rošty do stájí, betonové hrazení, překlady, silážní žlaby, šachtová okna, skruže, šalovací tvárnice a cihly, obrubníky a mnoho dalšího. Kompletní nabídku prodávaného zboží naleznete na našich internetových stránkách.

Martin Mára - Strojní omítání

Provádíme kompletní stavební práce se specializací na strojové omítání. Realizujeme betonové podlahy včetně anhydritů. Montujeme zateplovací systémy.

BKP BETON spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou betonových prvků pro dům i zahradu. Vyrábíme vymývanou dlažbu, zámkovou dlažbu, obrubníky, ozdobné cihly, betonové lavičky, květináče, odpadkové koše a další standardní betonové produkty, ale i produkty na zakázku, dle požadavku zákazníka. Námi dodávaný sortiment betonových prvků můžete vzájemně kombinovat. Modifikace betonových směsí naleznete na našich webových stránkách.