• Detail firmy

ZLF - METAL WORKS s.r.o.

Základní popis

Nabízíme zámečnické práce. Povrchová úprava kovů, kovovýroba. Sváření slitin hliníku v ochranné atmosféře. Prototypová a sériová výroba - přepravní palety, kontejnery. Provádíme výrobu a montáž ocelových konstrukcí. Ploty, vrata, mříže, brány.

Adresa

Nádražní 115
463 31 Chrastava

Okres: Liberec
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25436473

Výrobky, činnosti

Sváření kovů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 485 143 338
Fax: +420 485 143 338
E-mail: info@zlf.cz
E-mail: ing_komarek@centrum.cz
WWW: www.zlf.cz

Kontaktní osoba

. Pecina - Jednatel

Mobil: 724 091 162

. Šubrt - Jednatel

Mobil: 724 091 163
Další firmy v oboru

SLF s.r.o.

Zajišťujeme veškeré zámečnické práce. Zabýváme se kovoobráběním a strojírenskou výrobou. Provádíme elektroinstalace - rozvody, instalace a opravy elektrických strojů, revize vyhrazených elektrických zařízení.

O.K.& BON, s.r.o.

Nabízíme zpracování stavební kovovýroby. Vyrábíme ploty, brány a zajišťujeme zpracování exteriérů pozemků. Provádíme rekonstrukce domů, ke kterým vypracujeme i individuální návrh.

ZPA-PRAGA, a.s.

Zaměřujeme se na konstrukce a výrobu čelních a kuželových kol. Zhotovíme pro Vás čelní kola s vnějším, vnitřním, šikmým nebo rovným ozubením i kuželová kola s rovným a zakřiveným ozubením. Nabízíme základní strojírenské operace: soustružení, frézování kuželových soukolí, frézování čelního ozubení a drážkových profilů, broušení otvorů, broušení čelních kol, obrážení čelního ozubení a vrtání.