• Detail firmy

SHADOWS-Šedivec s.r.o.

Základní popis

Dodáváme standardní typy konstrukčních termoplastů, granulace technických plastů či drcení plastových dílů

Adresa

Vítkov 110
347 01 Tachov

Okres: Tachov
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26349698
DIČ:  CZ26349698
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Výrobky z plastů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 374 756 320
Mobil: +420 602 261 190
E-mail: sedivec@shadows.cz
WWW: www.shadows.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Šedivec - Jednatel

Mobil: +420 602 261 190
Další firmy v oboru

LBT Group, s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu a dodávku přepravních a skladovacích obalů dle požadavků klienta. Nabízíme přepravní papírové obaly, přepravní obaly ze dřeva, fóliové obaly, lepenkové obaly, obalové materiály z plastu či obaly s pěnovou výplní. Realizujeme návrhy obalů a obalového materiálu. Poskytujeme doplňkové služby přidané hodnoty: logistické služky, kompletace a balení zboží.

INOTECH ČR s.r.o.

Zabýváme se technickým zpracováním plastů pro kosmetický a automobilový průmysl a pro telekomunikace. Zaměřujeme se na výrobu plastových výlisků, autopříslušenství či obalů na kosmetiku. Provádíme tamponový tisk, laserový popis, lakování plastů a jednokomponentní i dvoukomponentní tlakové vstřikování. Novinkou od listopadu 2014 je prodej přístroje Cardio First Angel.

TECHNICPLAST s.r.o.

Specializujeme se na výrobu plastových dílů a komponentů od projektu až po realizaci. Zajišťujeme montáž plastových dílů i vstřikování plastů. Nabízíme plastové díly pro elektroprůmysl, foto stativy, automobilový, kosmetický, elektrotechnický, potravinářský i sportovní průmysl.