• Detail firmy

ATM elektro s.r.o.

Základní popis

Osazování plošných spojů klasickými součástkami

Adresa

Horní Bečva 54
756 57 Horní Bečva

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  62300857
DIČ:  CZ62300857

Výrobky, činnosti

Plošné spoje

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 645 005
E-mail: klein@atmelektro.cz
WWW: www.atmelektro.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jaromír Klein - Jednatel

Další firmy v oboru

M K S TRADEC. spol. s r.o.

Zabýváme se CNC soustružením a frézováním, lisováním plechových dílů, svářením, dělením materiálu, mechanickým obráběním, montáží dílů a tvářením plastů. Lisování provádíme na CNC lisu, výstředníkových a hydraulických lisech. Náš výrobní program zahrnuje odlitky, výkovky, elektrické a elektronické komponenty. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich webových stránkách.

MEGATRON, s.r.o.

Specializujeme se na vývoj a distribuci komponentů pro automatizaci. Součástí našeho sortimentu jsou přesné potenciometry, snímače polohy, enkodéry, inkrementální čidla. Nabízíme také joysticky, průmyslové klávesnice nebo průmyslové a přenosné tiskárny. Máme širokou nabídku plastových konstrukčních dílů a zaměřujeme se také na snímače a kalibrátory tlaku.

CEHA KDC elektro k.s.

Velkoobchod s prodejem kompletního elektroinstalačního materiálu. Nabízíme kabely, rozvaděče, jističe, stykače, relé, trafa, lišty, trubky, svítidla, žárovky, zářivky, ovládací hlavice, pojistky, vypínače, zásuvky (i 380V), nářadí, baterie a mnoho dalšího.