• Detail firmy

PREFIN

Základní popis

Poskytování nebankovních úvěrů bez zkoumání negativních zápisů v registrech, nutnosti dokládání příjmů a placení odhadu nemovitosti předem!

Adresa

Ml. Horníků 245
542 01 Žacléř

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45965731
  • Služby

Výrobky, činnosti

Neúčelové nebankovní hypotéky

Tento typ úvěru je ideální pro přeúvěrované klienty, kteří nemohou žádat o konsolidaci půjček v bance. Úvěry jsou poskytovány bez náhledu do bankovního registru , bez nutnosti dokládání příjmů a bez placení odhadu nemovitosti předem.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 733 608 301
E-mail: info@prefin.cz
WWW: www.prefin.cz
Další firmy v oboru

LUTOMA s. r. o.

Nabízíme výkup a prodej nevyužitých zásob průmyslového charakteru, nářadí, nástrojů, strojů, zařízení a různých zásob. Prodáváme svěráky, profilové nůžky, vysekávací lis, vlnitý plech, signovačky, bazénovou chemii a různé elektrické nářadí. Specializujeme se na výkup kovů, materiálu z tvrdokovu a drahých kovů. Provádíme likvidace kovových odpadů.

VAPOS spol. s r.o.

Jsme výrobcem výklopných i pevných tažných zařízení k osobním vozidlům. Vyvíjíme a navrhujeme technologie a obráběcí stroje. Produkujeme zakázkovou výrobu přesných strojírenských součástí a vlastních obráběcích center.

SANZ Group Czech, s.r.o.

Naše společnost se zabývá realitní investiční činností, právními a finančními službami. Nabízíme investice do nemovitostí a podniků, okamžitý výkup nemovitostí za hotové, autorizovaný prodej ložisek, prodej dřevěných pelet a přířezů pro EURO palety. Rovněž nabízíme služby personální agentury, externí právní služby, komplexní odhady nemovitostí a finanční servis při nákupu a prodeji nemovitostí.