• Detail firmy

Jan Válek

Základní popis

Firma KASTELÁN působí na našem trhu již řadu let. Po dobu naší činnosti jsme uspokojili řadu jak soukromých zákazníků, tak firem v soukromém i státním sektoru.Provádíme pomoc, nejen v případě nouze, ale i zámečnické práce mimo pohotovostní režim.

Adresa

Na Úlehli 796/12
141 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16067339
DIČ:  CZ6008120360
Rok založení:  1992
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Generální systémy vložek pro domy, kanceláře, objekty

- takzvaný hotelový systém - Jízdné po Praze pouze 190.- Kč - Působnost po celé Praze a širokém okolí !!!

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 373 373
Mobil: +420 602 325 285
Fax: +420 241 484 484
E-mail: info@zamecnictvi-kastelan.cz
WWW: www.zamecnictvi-kastelan.cz

Kontaktní osoba

Jan Válek

Další firmy v oboru

Petr Mikulášek - KLEZA

Činnost naší společnosti je již od počátku zaměřena na klempířské, zámečnické a montážní práce. Specializujeme se na výrobu vzduchotechnických potrubí, výrobu kompostérů z pozinkovaného plechu a výrobu skládacích plechových garáží. Naše společnost má dlouholetou tradicí a ve svém oboru patříme mezi skutečné profesionály. Věnujeme se rovněž nákupu a prodeji realit.

AD SECURITY s.r.o.

Zaměřujeme se na konzultace, návrhy, dodávky, montáž a servis mechanických bezpečnostních a protipožárních systémů - bezpečnostních a protipožárních dveří, zámků, kování, mříží, fólií. Zajišťujeme návrhy a realizace systémů generálního klíče, prodáváme a montujeme mechatronické prvky. Nabízíme rovněž mříže, oplocení, posuvné brány, stínící prvky a další produkty z kovovýroby.

MAMBA v.o.s.

Naše společnost zajišťuje komplexní servis v oblasti ostrahy objektů a recepčních služeb. Dodáváme čipové systémy pro identifikaci osob a automobilů, přičemž využíváme vstupní turniketové systémy, které mohou být napojeny na obsluhu závory. Grafiku čipových karet Vám navrhneme nebo je potiskneme dle Vašeho návrhu.