• Detail firmy

Konela spol. s r.o.

Základní popis

opravy nákladních, dodávkových a osobních vozidel zajištění STK - EMISE, odstranění závad běžné opravy brzd, náprav, seřízení geometrie opravy většího rozsahu - opravy motorů, převodovek opravy paletizačních vozíků karosářské opravy všech typů v

Adresa

Na Návsi 3
370 08 Staré Hodějovice

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49018116

Výrobky, činnosti

Opravy karoserií

Kontaktní údaje

Telefon: +420 387 240 040
Mobil: +420 777 166 659
E-mail: autoopravnakonela@seznam.cz
WWW: www.autoopravnakonela.cz/

Kontaktní osoba

Josef Němec - Jednatel

Antonín Kohout - Jednatel

Mobil: +420 603 541 966

Dana Němcová - Jednatel

Další firmy v oboru

KALDO s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba valníkových a skříňových nástaveb pro vozidla a přívěsy všech hmotností. Vyrábíme rovněž kontejnery a nosiče kontejnerů. Zajišťujeme instalace hydraulických nakládacích jeřábů a nosičů kontejnerů jiných výrobců. Součástí poskytovaných služeb je i zámečnická výroba a autodoprava. Více informací o naší činnosti naleznete na webových stránkách firmy.

Ivan Pešina

Zabýváme se prodejem dopravních a transportních pásů a řemenů. Nabízíme plastové dopravní a transportní pásy, ploché hnací řemeny, kulaté řemeny, klínové transportní řemeny aj. Provádíme spojování dopravních pasů a hnacích řemenů přímo u zákazníka.

LAVERNA spol. s r.o.

Prodej vozidel Multicar, nákladních a užitkových vozidel. Dodáváme náhradní díly na nákladní, užitková a přípojná vozidla všech značek. Zajišťujeme servis a generální opravy.