• Detail firmy

Petr Obrtel

Základní popis

Výroba: zastřešení bazénů, hlavolamů, hraček, zahradních plastových obrubníků, bazénových hadic. Nabídka služeb v oblasti návrhů forem, výroby forem, vstřikování plastů a vytlačování profilů.

Adresa

Rokytnice 401
751 04 Rokytnice

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18054099
DIČ:  CZ6404042579
  • Maloobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Hadice a příslušenství

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 129 680
Fax: +420 588 517 480
WWW: www.e-shop.povys.cz
WWW: www.povys.cz

Kontaktní osoba

Petr Obrtel - Majitel

E-mail: petr.obrtel@povys.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Delfinus e-shop

Zabýváme se prodejem nábytku, bytových doplňků, koupelnových doplňků, dekorací, zahradního nábytku, zahradní techniky, sportovního vybavení, sportovní výživy a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.

Michal Kubíček

Naše společnost zajišťuje kompletní realizace bazénů včetně instalací filtračních technologií pro bazény a rybníčky. Dále se zabýváme zakázkovou výrobou vířivých van, plastových septiků, jímek, samonosných plastových nádrží, vodoměrných šachet apod. Provádíme vyvložkování starých bazénů, jímek, septiků a nádrží. Dodáváme a montujeme do firem plastové odsávání, rozvody potrubí a jiné.

BVC centrální vysávání, s.r.o.

Dodáváme a montujeme plně vybavené samočisticí centrální vysavače nového typu s německou technologií. Naše centrální vysavače jsou vybaveny motorem BOSCH - SIEMENS, mechanickým oklepem pohyblivého filtru a plynulou regulací výkonu na rukojeti.