• Detail firmy

ELSO INDUSTRIAL, spol. s r.o.

Základní popis

CCTV—kamerové systémy analogové, IP · PA— ozvučovací a evakuační systémy, požární rozhlas · EZS- elektronické zabezpečovací systémy · EPS– elektronické požární systémy · DCN– kongresové a tlumočnické systémy

Adresa

Na Beránce 57/2
160 00 Praha 6 - Dejvice

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62908383
DIČ:  CZ62908383

Výrobky, činnosti

Slaboproudé systémy

projektování, dodávky a instalace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 233 332 803
Fax: +420 233 332 807
E-mail: obchod@elso-industrial.cz
WWW: www.elso-industrial.cz

Kontaktní osoba

Ing. Otakar Chasák - Jednatel

Ing. Josef Otoupal - Jednatel

Další firmy v oboru

LED - LUMIN, s.r.o.

Specializujeme se na prodej LED osvětlení do bytů, komerčních i průmyslových prostor. Dodáváme LED žárovky, LED bodovky, LED svítidla, LED pásky samolepící, LED zářivkové trubice, LED venkovní a halová osvětlení. Rovněž zabezpečujeme vzduchová tepelná čerpadla vybavené kompresorem SCROLL pro vytápění a ohřev užitkové vody.

GZ Metal s.r.o.

Zabýváme se zpracováním drahých kovů a slitin. Věnujeme se výkupu a prodeji investičního zlata a stříbra. Nakládáme s materiály s obsahem drahých kovů a přepracováváme materiál. Odkupujeme elektronický materiál.

K & V ELEKTRO a.s.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem veškerého elektroinstalačního materiálu. Skladem tisíce položek, jako např. vodiče, jističe, vypínače, rozvaděče, zásuvky, svítidla, žárovky, kabely, topná technika a mnoho dalšího. Na trhu působíme již téměř 25 let a máme 10 poboček K & V ELEKTRO a.s. po České Republice. Zboží dopravujeme zdarma.