• Detail firmy

ELMONT Brno engineering, s.r.o.

Základní popis

Výroba, instalace a opravy elektrických strojů a přístrojů. Provádíme projektování elektrických zařízení, elektromontáže a revize transformovny, rozvodny, ASŘ, silnoproudu, osvětlení, MaR a EPS.

Adresa

Dornych 54/47
617 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49449940
DIČ:  CZ49449940

Výrobky, činnosti

Opravy elektrických strojů a zařízení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 535 430
Telefon: +420 545 535 428
Telefon: +420 606 343 232
Fax: +420 545 535 428
E-mail: elmont@elmont.cz
WWW: www.elmontbrno.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vojtěch Havránek - Jednatel

Další firmy v oboru

Pasta Impianti s.r.o.

Specializujeme se prodej strojů a zařízení na výrobu těstovin a gnocchi vhodných do restaurací, hotelů, jídelen, pekáren a obchodních řetězců. Nabízíme stroje na dlouhé a krátké těstoviny, stroje na válcované těstoviny, stroje na plněné těstoviny, stroje na bramborové gnocchi apod. Zajišťujeme prodej semoliny pro výrobu těstovin a sušené bramborové kaše pro výrobu gnocchi.

SYSTEMOTRONIC, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby pro bezpečnost strojů. Specializujeme se na posouzení rizik, programování PLC a dodávku zařízení pro zajištění bezpečnosti. Zajišťujeme distribuci výrobků od firem - Pilz, BBH, Bihl + Wiedemann, Jean Müller, Zander Aachen, Eaton, Brainboxes, Castell Safety, Woertz a Reer. Nově Vám zpracujeme i návrh a zajistíme výrobu jednoúčelových strojů.

Buriánek - klimatizace s.r.o.

Buriánek-klimatizace s.r.o. se specializuje na dodávky, montáže a servis vzduchotechniky i klimatizace. Dále dodáváme tepelné a protipožární izolace, vyrábíme vzduchotechnické potrubí a v naší prodejně můžete zakoupit veškeré komponenty pro vzduchotechniku a nerezové komínové systémy. Naši odborníci Vám rádi poradí a zhotoví technický návrh.