• Detail firmy

RENOMAG spol. s r.o.

Základní popis

Dodáváme díly pro stavební stroje, rýpadla, buldozery, nakladače a bagry. Zuby ESCO, břity, podvozkové díly, řetězy, kladky, kola INTERTRACTOR, otěruvzdorný plech HARDOX a gumové pásy. CNC ohraňování plechů. Vyrábíme a opravujeme lžíce a lopaty.

Adresa

Cukrovarská 1266
664 84 Zastávka u Brna

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49444557
DIČ:  CZ49444557

Výrobky, činnosti

Zuby, břity a otěruvzdorné elementy ESCO pro zemní stroje

Kontaktní údaje

Telefon: +420 546 410 078
Telefon: +420 546 411 678
Fax: +420 546 411 679
E-mail: renomag@renomag.cz
E-mail: antospetr@renomag.cz
WWW: www.renomag.cz

Kontaktní osoba

Petr Antoš - Majitel

Další firmy v oboru

CENTRIF s.r.o.

Zabýváme se výrobou odlitků s možností dalších povrchových úprav. Náš výrobní program zahrnuje páky, držáky, ozubená kola, kladky, příruby, víka a jiné strojní součástí (i tvarově složitější) a z uměleckých odlitků například plakety, miniatury, sošky, přívěšky, přezky, spony a mnoho jiných produktů ve vysoké kvalitě. Více informací o našich výrobcích naleznete na stránkách firmy.

creinos - Jaroslav Pokorný

Konstrukční kancelář creinos poskytuje konstruktérské služby, technickou profesionalitu a přesvědčivé výsledky. Provedeme konstrukci forem, jednoúčelových strojů, strojních součástí a sestav, výrobu přípravků a prototypů. Vyvíjíme nové výrobky, roboty a navrhujeme svěží produktový design. Vyřešte své úlohy prostřednictvím našich služeb.

Reming spol. s r.o.

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou, výrobou z nerezu a výrobou hliníkových oken a dveří z německých profilů Wicona. Vyrábíme nerezová sklopná sedátka do kabin výtahů, komponenty k balícím a výrobním strojům, linkám a mnoho dalších produktů dle přání zákazníka. Jsme specialistou na ojedinělé konstrukce jako odjížděcí světlíky a otvírací střechy, pohyblivé dno bazénu a mnoho dalšího.