• Detail firmy

AVI grafik, s.r.o.

Základní popis

Zpracováváme grafické návrhy, předtiskovou přípravu, tisk (digitální, ofsetový, velkoformátový, malonákladový, sítotik a další tisky), reklamní předměty s potiskem (tamponprint, gravírování, pískování), řezanou reklamu, informační cedule a bannery

Adresa

U Školky 936/9
405 02 Děčín

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27277372
Rok založení:  2005
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Lepená reklama

Kontaktní údaje

Mobil: +420 774 151 513
E-mail: pacovska@avionesro.cz
E-mail: avigrafik@avigrafik.cz
WWW: www.avigrafik.cz

Kontaktní osoba

Daniela Pacovská - Jednatel

Další firmy v oboru

POPROKAN s. r. o.

Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej kancelářských a školních potřeb. Nabízíme kancelářské doplňky, obalový materiál, spotřební kancelářský materiál, kancelářský nábytek, učebnice a školní nábytek, drogerii či občerstvení pro kanceláře. Poskytujeme náhradní plnění.

Projekční kancelář Polerecký, spol. s r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zpracováváme kompletní projektovou dokumentaci staveb, provádíme autorský a technický dozor na stavbách. Klienti mohou vybírat z typových projektů rodinných domů nebo zabezpečíme individuální projekty zcela dle jejich přání a požadavků.

CzechSouvenirs

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a distribuci originálních ČESKÝCH značkových SUVENÝRŮ. Naše upomínkové předměty jsou vyráběné v Čechách. Dodáváme je do obchodních a hotelových sítí, firmám (pro obchodní partnery či kolegy ze zahraničí) i jednotlivcům (dárky zahraničním hostům či hostitelům). Věnujeme se i poradenství a obchodním službám pro řízení prodeje suvenýrů. Rádi poradíme i Vám.