• Detail firmy

MEDITECH s.r.o.

Adresa

Svatopetrská 7/35
617 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60707992
DIČ:  CZ60707992
Rok založení:  1990

Výrobky, činnosti

Zdravotnická technika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 545 422 911
Mobil: +420 602 503 000
Fax: +420 545 422 916
E-mail: michal@meditech.cz
E-mail: ivona@meditech.cz
WWW: www.meditech.cz

Kontaktní osoba

Michal Holub - Jednatel

Ivona Holubová - Jednatel

Další firmy v oboru

Chironax, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme především tuzemskou zdravotnickou techniku, ale i zahraniční přístrojovou technologii. Zajišťujeme dodávky zdravotnických přístrojů a zařízení na klíč, včetně odborné montáže, záručního a pozáručního servisu a poradenství. Poskytujeme také pronájem zdravotnické techniky. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.

Tadeáš Holub

Specializujeme se na prodej zdravotních potřeb, zdravotní obuvi, zdravotnických a rehabilitačních pomůcek, ale i léčebné kosmetiky z konopí či zdravých potravin. Náš ucelený sortiment zdravotních potřeb a pomůcek nakoupíte buď v e-shopu nebo v kamenné prodejně, která se nachází na Praze 3, v Táboritské ul. 15, kde Vám rádi s výběrem vhodného zboží poradíme. Těšíme se na Vaši návštěvu.

DIREKTA GROUP s.r.o.

Zabýváme se poradenstvím k dotacím z fondů EU, včetně rozesílání informačních e-mailů o dotacích. Poskytujeme poradenství firmám, obcím či městům. Zpracováváme analýzy k optimalizaci firemních výdajů. Vydáváme odborné katalogy pro energetiku a průmysl. V neposlední řade zajišťujeme prodej pomůcek první pomoci, nabízíme: lékárničky, dlahy, nosítka, resuscitační batohy a jiný zdravotnický materiál.