• Detail firmy

Obaly Morava a.s.

Základní popis

Český výrobce vlnitých lepenek a obalů. Námi vyráběné produkty (dvou, tří a pětivrstvá lepenka, obalyklopové kartony, tvarové výseky, speciální obaly - lepené, šité, kombinované, plošné, rotační, flexotisk až 4 barvy) jsou plně recyklovatelné

Adresa

Nerudova 1700
765 02 Otrokovice

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25252968
DIČ:  CZ25252968

Výrobky, činnosti

Kartonové obaly

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 664 401
Telefon: +420 577 664 413
Telefon: +420 577 664 400
E-mail: om@obalymorava.cz
E-mail: obchod@obalymorava.cz
WWW: www.obalymorava.cz

Kontaktní osoba

Bc. Michal Petřík - Jednatel

Další firmy v oboru

Techlep

Zabýváme se velkoobchodním prodejem technických lepenek, které mají široké využití v mnoha průmyslových odvětvích. Používají se např. na výrobu: obalů, kancelářských složek, podložek, nábytku apod., nepostradatelné jsou rovněž při výrobě transformátorů. Technické lepenky dodáváme jako polotovar, ale i jako finální výrobek, především jako kancelářské složky, výseky či přířezy.

Velkoobchod Vítovec s.r.o.

Nabízíme velkoobchodní prodej kancelářských potřeb, obalového materiálu, drogerie, úklidových prostředků, pracovních ochranných pomůcek, výtvarných a školních potřeb.

NICOS, s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávku a potisk obálek, reklamních a firemních tiskovin v malém i velkém rozsahu. Zajišťujeme výrobu potištěných obálek, reklamních a firemních tiskovin, obálek z archu, ofsetový potisk obálek, flexotisk obálek, strojní plnění obálek, personalizaci tiskovin, služby direct mailu apod. Poskytujeme grafické a polygrafické služby.