• Detail firmy

MATYÁŠ PAVEL

Základní popis

Stavební práce

Adresa

Horní Zájezd č.p. 305
281 25 Konárovice

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69018448

Výrobky, činnosti

Stavební práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 321 714 302
Fax: +420 321 714 302
E-mail: pavel.matyas@volny.cz
WWW: www.matyas.savvy.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Matyáš

Další firmy v oboru

Jonák s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti staveb a rekonstrukcí. Poskytujeme veškeré stavební práce včetně zateplování, rekonstrukcí objektů, montáží sádrokartonů a terénních úprav okolo Vašeho pozemku. Dále se zabýváme pokládáním podlah, elektroinstalacemi, malířskými či instalatérskými pracemi. Při vykonávání činností používáme pouze kvalitní materiál a snažíme se práci provést co nejrychleji.

David Grosman

Zabýváme se realizací stavebních prací a střech. Provádíme montáž sádrokartonu, klempířské a truhlářské práce, pokládku zámkové dlažby. Dále zajišťujeme výstavbu, rekonstrukce a modernizace domů, bytů, fasád, zateplení.

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.