• Detail firmy

Doc. Ing. Zdeněk Matějka, DrSc., Sinka, stavební inovační kancelář

Adresa

Horní 14
674 01 Třebíč

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13806700

Výrobky, činnosti

Projektová činnost ve výstavbě

Kontaktní údaje

Telefon: +420 568 852 466
Telefon: +420 568 821 515
Mobil: +420 602 255 879
E-mail: sinka.tr@brn.pvtnet.cz
E-mail: matejka.z@seznam.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Matějka - Majitel

Další firmy v oboru

VODASERVIS s.r.o.

Navrhujeme a vyrábíme úpravny pitné, průmyslové, kotelní a bazénové vody. Dodáváme nerezové tlakové filtry, nerezové nádrže, plastové nádrže na chemikálie, provzdušňovací věže, beztlaké akumulační nádrže, sklolaminátové filtry, filtrační trysky apod. Provádíme hydrogeologické práce a vrty.

Ing. Kamil Rod - Daňový poradce

Daňový poradce pro Vysočinu, Prahu a okolí. Již 20 let se zabývám zpracováním mezd, vedením účetnictví a daňové evidence. Poskytuji daňové poradenství, zajistím kontrolní hlášení DPH, zastupuji klienty před Finančními úřady. Jsem držitelem Osvědčení o zápisu do seznamu daňových poradců pod evidenčním číslem 2168. Díky bohatým zkušenostem v daňové problematice Vám garantuji 100% spokojenost.

Ivan Zadražil

Zabýváme se prodejem vystřihovánek z papíru. Nabízíme modely hradů, zámků, katedrál, kostelů, muzeí, westernových městeček, doků, heliportů, benzínových stanic, pivovarů, oblékacích panenek a mnoho dalšího. Prodáváme omalovánky a společenské hry. Další naší činnosti je projekce rodinných domů, bytových domů, zemědělských a průmyslových staveb či firemních areálů a rovněž projekce rekonstrukcí.