• Detail firmy

Jean Pierre s.r.o.

Základní popis

Marketingová a mediální společnost. Public relations, marketing a produkce. Zajišťujeme služby při organizování společenských a firemních akcí. Grafika, webdesign, promotion, hostesky, road show, eventy, konference, pořádání golfových turnajů

Adresa

Děkanská vinice 1/23
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26723514
DIČ:  CZ26723514

Výrobky, činnosti

Webdesign

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 251 016
E-mail: info@jeanpierre.cz
WWW: jeanpierre.cz

Kontaktní osoba

Petr Bürger - Jednatel

Radka Háčková - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Švarc a P.PRAHA, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej a servis zařízení pro gastronomii. Dodáváme profesionální konvektomaty, zařízení na šoková chlazení, výrobníky ledu pro gastronomii, profesionální varnou techniku, elektrické a plynové fritézy, bezdotykové vodovodní baterie, myčky pro gastronomické provozy, gastronomické chladící vitríny a mnoho dalšího.

ecoplus International Tschechien s.r.o.

Specializujeme se na hospodářské poradenství ve vztahu k Dolnímu Rakousku, export rakouského zboží a podporu investorů. Dlouhodobě se zaměřujeme na zprostředkování obchodu, prodej strojů, zařízení, potravin, nápojů a další. Nabízíme poradenství začínajícím i stávajícím firmám a komplexní služby pro investory. Zastupujeme rakouské výrobce a hledáme české obchodní zástupce a dodavatele.

EU-Credit s.r.o.

Poskytujeme komplexní servis pro malé, střední a velké firmy - finanční a ekonomické poradenství včetně hypoték, úvěrů, Ready made. Díky našim profesionálním službám na klíč, získáte nejenom časovou, ale i finanční úsporu. Naši specialisté své práci rozumí a o vše se postarají za Vás.