• Detail firmy

Milan Kolda - NK-DESIGN

Základní popis

Internetový prodej saunových doplňků.

Adresa

Geologa Pošepného 380
514 01 Jilemnice

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  66796351

Výrobky, činnosti

Internetový prodej saunových doplňků.

Esence,zvhlčovače vzduchu,mýdlaRošty,kryty,dveře¨,Doplňky pro saunu,Osvětlení,stínidla,Teploměry,vlhkoměry, přesýpací hodiny,Džbery,vany

Kontaktní údaje

Telefon: +420 481 543 666
Mobil: +420 603 259 903
Mobil: +420 777 816 789

Kontaktní osoba

Milan Kolda - Majitel

Další firmy v oboru

LUSTY spol.s r.o.

Nabízíme komplexní hydroizolační práce včetně fasádních systémů. Dále zajišťujeme dodávku vodorovných střešních plášťů a fasádních systémů, provádíme hydroizolace spodních staveb i střech. Dodáváme nosné konstrukce a průmyslové betonové podlahy. Působíme zejména v Liberci a okolí.

Kossta Třebíz s.r.o.

Zabýváme se výrobou kvalitních dřevostaveb na klíč. Zajistíme Vám komplexní montáž domu na místě. Zajišťujeme výrobu a prodej bazénů, plastových jímek a vodoměrných šachet z polypropylenových desek. Nabízíme dopravu betonu či stavebního materiálu. Dále také zajišťujeme zemní práce a projekční činnost. Jsme prodejním místem čistíren odpadních vod. Provádíme zabudování, zapojení i servis čistíren.

BELLATEX s.r.o.

Jsme česká výrobně-distribuční společnost s bytovým textilem. V naší nabídce naleznete nejrůznější textil do domácnosti, a to od ručníků, utěrek, polštářků, sedáků po kvalitní povlečení, prostěradla, přikrývky, koupelnové předložky. Dodáváme textil do hotelů a penzionů.