• Detail firmy

Simple Way s.r.o.

Základní popis

Simple Way je agilní softwarová technologická společnost. Specializujeme se na agilní vývoj webových, mobilních a desktopových aplikací. Nabízíme inovativní produkty jako je systém automatických hlášení nebo mobilní řešení eLearningu.

Adresa

Vaníčkova 7
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27256855
DIČ:  CZ27256855

Výrobky, činnosti

vývoj webových, mobilních a desktopových aplikací

Kontaktní údaje

Telefon: +420 245 009 855
E-mail: info@simpleway.cz
WWW: www.simpleway.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jakub Maléř - Jednatel

Ing. Andrej Zachar - Jednatel

Ing. Petr Otoupal - Jednatel

Další firmy v oboru

ATECO spol. s r.o.

Vyvíjíme telekomunikační software. Nabízíme programy pro pořízení, editaci a archivaci údajů o kabelových sítích, tarifikační a vyhodnocovací programy telefonního provozu a další. Na základě analýzy zákaznických dat optimalizujeme telekomunikační tarify a tím snižujeme firemní náklady.

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.

CODEWARE, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou systémů automatické identifikace, systémy elektronické evidence tržeb EET, pokladní systémy pro E- tržby. Nabízíme komplexní RFID řešení, čtečky čárových kódů, čtečky 2D kódů, tiskárny čárových kódů, etiket a štítků, samolepicí etikety, TTR pásky, mobilní terminály, dotykové pokladní systémy, pokladní periferie a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní servis.